Pranie na telefon dla zapracowanych

Czyste ubranie to “must have” każdej szafy – niezależnie od zawodu jej właściciela. Zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi potrzebują czystych ubrań, chociaż nie zawsze mają czas na przygotowywanie prania. Praca potrafi pochłonąć większość dnia nie pozostawiając ludziom czasu na domowe obowiązki.

Na szczęście jest sposób na to, żeby nawet zapracowani cieszyli się czystymi ubraniami gotowymi na czas – i nie chodzi o domową gosposię. Pralnia EBS wprowadziła usługę prania na telefon. Pranie na telefon to wygoda dla zapracowanych, którym brakuje czasu na domowe obowiązki.

Na czym polega usługa prania na telefon? Wystarczy, że potrzebujący prania zadzwoni pod numer pralni EBS, umówi się z obsługą na dogodny dla siebie termin i godzinę, o której przyjedzie do niego kurier po odbiór brudnej odzieży. Ubrania zostaną wyprane w odpowiedniej temperaturze i przy użyciu właściwych dla danej tkaniny detergentów. O to zadba profesjonalna obsługa pralni chemicznej EBS. Oni martwić się będą którą rzecz, w jakich warunkach wyprać – zgodnie z instrukcjami producenta umieszczonymi na metce.

Po skutecznym, aczkolwiek dostosowanym do delikatności danej tkaniny praniu, pralnia EBS prasuje przekazaną odzież i w takim, idealnym stanie kurier przekazuję garderobę właścicielom – oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny odbioru. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i efektywnie – ubrania są czyste, wyprasowane i świeże. A właściciele powierzonej pralni EBS odzieży, mogą zaoszczędzić czas na pracę lub przyjemności.

Pranie na telefon okazuje się zatem idealną usługą, która pozwoli zapracowanym na ogarnięcie garderoby bez tracenia na to cennego czasu. Odzież powierzona pralni EBS znajduje się w dobrych, profesjonalnych rękach i czyszczona jest w nowoczesnych i skutecznych maszynach piorących. To gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich ubrań.

Koszty takiej usługi w porównaniu do kosztów domowego prania (składających się z kosztu prądu, wody, zużycia pralki, suszarki i czasu osoby to nadzorującej) nie stanowią zbyt dużego wydatku, czyniąc pranie na telefon niezwykle opłacalną inwestycją.

Author: farmaprojekt.pl