Zapach dla indywidualistów

Wbrew stereotypom, mężczyźni bardzo chętnie używają kosmetyków i dbają o własny wygląd. Ten trend wykorzystują firmy kosmetyczne, które wprowadzają na rynek linie kosmetyków i zapachów dedykowane panom. Jednym z najpowszechniejszych kosmetyków męskich jest woda kolońska. Ten zapach rozpoznają z pewnością wszyscy mężczyźni, zarówno młodsi jak i starsi. Perfumowana woda używana jest po goleniu a jej woń niezwykle charakterystyczna. Obecnie możemy wybierać spośród wielu różnych rodzajów i zapachów wody kolońskiej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Tradycja i nowoczesność

Woda kolońska Prastara łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Jej bazą jest klasyczny zapach cytrusowo-ziołowy. Kompozycja tradycyjna połączona jest również z ziołowym akcentem bazylii, szałwii i kardamonu a także wzbogacona o kwiaty ilangu, różę damasceńską i olejek neroli. Całość uzupełnia ponadto dodatek drzew sandałowych i cedrów, z kolei nuta piżma i ambry wyróżnia wodę spośród innych, dodając jej trwałości, szyku i elegancji. Ta kompozycja zapachowa powstała na podstawie legendarnej receptury odnalezionej w latach 50. w archiwum fabryki Pixin. Woda kolońska Prastara to również wytworna, ręcznie opleciona wikliną butelka w której umieszczono elegancki zapach dla pewnych siebie mężczyzn. To zapach dla każdego, kto szanuje tradycję a jednocześnie jest zachwycony nowoczesnością i z zainteresowaniem spogląda w przyszłość.

Indywidualny zapach

Woda kolońska Prastara gdzie kupić to klasyczny zapach polecany dla indywidualistów, mężczyzn chcących się wyróżniać i pewnych siebie. Znajdziemy ją w dobrych drogeriach, profesjonalnych perfumeriach i sklepach internetowych. To intrygujący zapach, który wzbudza zainteresowanie i stanie się ulubionym kosmetykiem każdego eleganckiego, dbającego o własny, indywidualny styl mężczyzny. Woda może stanowić również wspaniały prezent dla bliskiej osoby. Szczególnie interesujące jest niecodzienne opakowanie, które wzbudza ciekawość. Równie interesujący jest zapach: połączenie klasyki z nowoczesnością, tradycji z awangardą. Każdy dbający o siebie mężczyzna z pewnością doceni tę wodę kolońską.

 

Author: farmaprojekt.pl