Powiększanie piersi Lublin – jak wygląda i co trzeba wiedzieć

Kobiety przykładają wielką wagę do estetycznego wyglądu. Dlatego często bardziej zwracaj uwagę, na pewne (w ich mniemaniu) niedoskonałości własnego ciała. Często spotykanym kompleksem jest zbyt mały rozmiar piersi. Medycyna estetyczna znalazła na to rozwiązanie, dzięki czemu dzisiaj powiększanie piersi jest ogólnie dostępne dla wielu kobiet. Trzeba mieć świadomosć, że do zabiegu nalezy się odpowiednio przygotować, tj. wykonać badania i odbyć konsultację z lekarzem.

Jak wygląda zabieg powiększania piersi?

Wszystko rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego miejsca na wykonanie zabiegu. Powiększanie piersi Lublin można zrealizować w prywatnym gabinecie, jak również w ośrodku medycznym. Ważne, aby kierować się dobrymi opiniami, jak również dowiedzieć się jak najwięcej o lekarzu, który będzie dokonywał wywiadu i przeprowadzał zabieg.

Następnie udajemy się na wstępną ocenę. W zależności od miejsca wykonywania zabiegu, możemy otrzymać informacje jakie badania musimy wykonać przed wizytą lub właśnie na niej otrzymamy listę badań niezbędnych, które pozwolą ocenić predyspozycje do wykonania operacji.

Jeżeli nie ma przeciwwskazań, pora na sam zabieg. Cała procedura może być odmienna w zależności od tego, gdzie zdecydowaliśmy się na powiększenie piersi w Lublinie. Najbardziej znaną metodą powiększania piersi jest wszczepienie endoprotezy piersi. W przypadku implantu zabieg wykonuje się pod znieczuleniem ogólnym i polega na nacięciu fałd podpiersiowy. Przez te nacięcia wprowadzany jest implant.

Po wszystkim następuje okres rekonwalescencji pacjentki. Trzeba brać pod uwagę, że po zabiegu będą występować boleści. W tym czasie przejmuje się leki przeciwbólowe. Po ok. 3 tygodniach od wykonania zabiegu następuje zdjęcie szwów. Na stronie Żagiel Med, czyli ośrodka medycznego wykonującego m.in. powiększanie piersi w Lublinie, możemy przeczytać, że pacjentka po zabiegu będzie musiała się stawić jeszcze po jednym, trzech, sześciu i dwunastu miesiącach.

Powiększanie piersi Lublin – wybierz mądrze

Decydując się na wykonanie jakiegokolwiek zabiegu medycyny estetycznej trzeba pamiętać, że jest to znacząca ingerencja w nasze ciało. Dlatego zawsze należy kierować się jakością usługi, a nie tylko i wyłącznie ceną. Powiększanie piersi w Lublinie zrealizuj tylko w bezpiecznym i rekomendowanym miejscu.

Pamiętaj, że efekty będą widoczne w krótkim czasie od wykonania zabiegu, ale ten upragniony będzie widoczny po upływie kilku miesięcy. Wszystko jest uzależnione od predyspozycji organizmu pacjentki, jak również jej dbałości o proces gojenia.

 

Author: farmaprojekt.pl